Zespół

Krzysztof Kurzeja
radca prawny

Studia prawnicze oraz aplikację radcowską ukończył w Warszawie. Współpracował z uznanymi na rynku kancelariami oraz międzynarodowymi instytucjami. Specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, handlowego oraz w postępowaniu cywilnym. Brał udział w procesach przekształceń dużych spółek handlowych, obsługiwał renomowane instytucje finansowe, swoją wiedzą wspierał liczne wspólnoty mieszkaniowe w dochodzeniu roszczeń w stosunku do deweloperów. Zdobyte doświadczenie prawne łączy z dynamiką działania oraz kreatywnością w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań. Zwolennik mediacji i arbitrażu. Z natury optymista. Miłośnik sportów zimowych i żeglarstwa oraz fotografii cyfrowej.

Marta Koptiakow
radca prawny

Ukończyła wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach.   Od lat współpracuje z kancelariami prawniczymi obsługującymi największe podmioty gospodarcze w Polsce. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie upadłościowym, prawie zamówień publicznych oraz prawie pracy. Prowadziła zajęcia z publicznego prawa gospodarczego na kierunku Prawo w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Biegle posługuje się językiem angielskim. Ma duszę sportowca, łatwo się nie poddaje i zawsze walczy do końca. Książki czyta w ogromnych ilościach - te zawodowe, jak również te dla przyjemności.

dr inż. arch. Małgorzata Brych - Barwicka
specjalista ds. architektury i prawa budowlanego

Ukończone studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obiektów biurowych i mieszkalnych. Doświadczony specjalista w zakresie prawa budowlanego oraz procesu inwestycyjnego.

Grzegorz Zaręba
specjalista ds. zamówień publicznych

Od 10 lat zajmuje się zamówieniami publicznymi. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń, dotyczących prawa zamówień publicznych. Doświadczenie praktyczne zdobywał pracując m. in. w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” oraz Instytucie Żywności i Żywienia. Od wielu lat związany z praktycznym stosowaniem ustawy o zamówieniach publicznych. Wielokrotnie doradzał Klientom kancelarii podczas ubiegania się o uzyskanie zamówienia, jednocześnie oferując kompleksową pomoc w przypadku konieczności ewentualnego zaskarżania czynności zamawiającego.

Maciej Zinkowski
specjalista ds. szkód komunikacyjnych i rzeczoznawstwa samochodowego

Od lat związany i realizujący działania w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, rzeczoznawstwa samochodowego. Na co dzień wspiera Kancelarię i naszych Klientów w sprawach związanych z wypadkami komunikacyjnymi, szkodami na pojazdach, odszkodowaniami, zwrotem kosztów pojazdu zastępczego itp. Niezastąpiony specjalista przy sprawach przeciwko ubezpieczycielom.