• Radca Prawny Ursynów
  • Prawnik Ursynów
  • Krzysztof Kurzeja - kancelaria prawna

O nas

Misją Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowej pomocy prawnej.

Zapobiegamy powstawaniu problemów, a te już powstałe rozwiązujemy rzetelnie, szybko i skutecznie. W Kancelarii łączymy bogate doświadczenie z dynamiką, elastycznością oraz indywidualnym podejściem do każdej ze spraw. Nasza wiedza, zebrana w trakcie kilkuletniej praktyki oraz współpracy ze znanymi na rynku warszawskim i ogólnopolskim przedsiębiorstwami, spółkami i instytucjami finansowymi, połączona z przystępnymi warunkami współpracy, stanowić może dla Państwa doskonały wybór w zakresie usług pomocy prawnej.

Naszą pracę opieramy na następujących zasadach:

1. Rzetelości naszego działania

Do każdego problemu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Nasze relacje z Klientami budujemy w oparciu o najwyższe standardy jakościowe świadczonych przez nas usług, nie uznajemy w tym zakresie kompromisów. Nasi Klienci otrzymują rzetelną i merytoryczną pomoc.

2. Indywidualności naszych Klientów

Nie ma dwóch takich samych spraw. Do każdego z naszych Klientów, bez względu na to czy jest to duża korporacja czy pojedyncza osoba, podchodzimy w sposób indywidualny. Sugerowane przez nas rozwiązania uwzględniają specyfikę każdego z problemów, zawsze są dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

3. Szybkości świadczonych usług

Czas to pieniądz. Zdajemy sobie sprawę, iż dzisiejszy rynek oraz otaczająca nas rzeczywistość wymusza szybkie działanie. Potrafimy temu sprostać.


Zespół Kancelarii brał udział w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz takich podmiotów jak:.


Głównym obszarem terytorialnym naszej działalności są województwa: Mazowieckie (w szczególności dzielnice: Ursynów, Mokotów i Wilanów) oraz Świętokrzyskie (Kielce oraz sąsiednie miejscowości). Współpracujemy jednak z prawnikami z całej Polski, co zapewnia niemalże nieograniczone terytorialnie możliwości pomocy prawnej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług.


Krzysztof Kurzeja
radca prawny