^
Logo

Nasz

Zespół

W kilku słowach o naszych kompetencjach, doświadczeniu, pasjach i zainteresowaniach.

 

Personel naszej Kancelarii to ludzie o bogatym i różnorodnym doświadczeniu. Dzięki wsparciu osób posiadających tak różne obszary zainteresowań prawnych i biznesowych jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom usługi prawne uwzględniające znacznie szersze spektrum regulacji prawnych, aniżeli ma to miejsce przy bardzo wąskich specjalizacjach. W razie zaistnienia takiej potrzeby, nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie prawne obejmujące przekrój nawet kilkunastu dziedzin prawno-biznesowych.

Kancelaria Krzysztof Kurzeja

Krzysztof Kurzeja

radca prawny

Studia prawnicze oraz aplikację radcowską ukończył w Warszawie. Współpracował z uznanymi na rynku kancelariami, międzynarodowymi instytucjami, a także jednostkami samorządu i państwowymi osobami prawnymi. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym, postępowaniu cywilnym, a także prawie i postępowaniu administracyjnym. Brał udział w procesach przekształceń dużych spółek handlowych, obsługiwał instytucje finansowe, swoją wiedzą wspierał wspólnoty mieszkaniowe w dochodzeniu roszczeń w stosunku do deweloperów, zapewniał wsparcie prawne przy wielomilionowych inwestycjach budowlanych. Zdobyte doświadczenie prawne łączy z dynamiką działania oraz kreatywnością w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań. Z natury optymista. Miłośnik piłki nożnej, sportów zimowych i żeglarstwa.

Marta Koptiakow

radca prawny

Ukończyła wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach. Od lat współpracuje z kancelariami prawniczymi obsługującymi największe podmioty gospodarcze w Polsce. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie upadłościowym, prawie zamówień publicznych oraz prawie pracy. Prowadziła zajęcia z publicznego prawa gospodarczego na kierunku Prawo w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Biegle posługuje się językiem angielskim. Ma duszę sportowca, łatwo się nie poddaje i zawsze walczy do końca. Książki czyta w ogromnych ilościach – te zawodowe, jak również te dla przyjemności.

dr inż. arch. Małgorzata Brych - Barwicka

specjalista ds. architektury i prawa budowlanego

Ukończone studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obiektów biurowych i mieszkalnych. Doświadczony specjalista w zakresie prawa budowlanego oraz procesu inwestycyjnego.

Martyna Szlezingier

specjalista ds. rachunkowości i finansów

Założycielka „Ursa Finance”. Ukończone studia na Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Od lat związana z finansami przedsiębiorstw oraz rachunkowością. Posiada doświadczenie w pracy zarówno z małymi podmiotami, jak i złożonymi strukturami biznesowymi. Współpracowała m.in. z Suzuki Motor Poland. Klienci cenią ją za profesjonalizm, aktualną wiedzę i biznesowe podejście. Codziennie skupia się na wpieraniu swoich klientów, dbając o ich bezpieczeństwo podatkowe oraz finansowe.

Witold Zinkowski

specjalista ds. szkód komunikacyjnych i rzeczoznawstwa samochodowego

Od lat związany i realizujący działania w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, rzeczoznawstwa samochodowego. Na co dzień wspiera Kancelarię i naszych Klientów w sprawach związanych z wypadkami komunikacyjnymi, szkodami na pojazdach, odszkodowaniami, zwrotem kosztów pojazdu zastępczego, wyceną pojazdów na potrzeby podatku akcyzowego i cła. Niezastąpiony specjalista przy sprawach przeciwko ubezpieczycielom.

ZESPÓŁ KANCELARII BRAŁ UDZIAŁ W ŚWIADCZENIU POMOCY PRAWNEJ NA RZECZ TAKICH PODMIOTÓW JAK:

Info-One, Lasy Państwowe, Konsbud-Audio, Biapol, Homelovers, Mona Lisa Klinika Estetyczna, Elmed, Reja, San-Bud, Prochem Serwis, Buka Architekci, Tandem, Agencja Rozwoju Gdyni, Blue Wash, Advir, Confex Product, Countable, CAMA, Hola Design, Compek, Stylhen, Kadex Transport, Topcan Wydruki Wielkoformatowe, Display Plus, Kazzak, Klaresa, Kopalnia Granitu Kamienna Góra, Blue Ocean, Trans Media Distribution, Mikado, Centrum Napraw Samochodowych Skłodowski, Quart-Log, Zdrofit, Rapid Express, Spółdzielnia Inwalidów Elektra, Ertle-Bud, Centrum Mikropigmentacji.

Alt Text!

 

Głównym obszarem terytorialnym naszej działalności są województwa: Mazowieckie (w szczególności dzielnice: Ursynów, Mokotów i Wilanów) oraz Świętokrzyskie (Kielce oraz sąsiednie miejscowości). Współpracujemy jednak z prawnikami z całej Polski, co zapewnia niemalże nieograniczone terytorialnie możliwości pomocy prawnej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług.

radca prawny

Alt Text!