^
Logo

Nasz

Zespół

W kilku słowach o naszych kompetencjach, doświadczeniu, pasjach i zainteresowaniach.

 

Personel naszej Kancelarii to ludzie o bogatym i różnorodnym doświadczeniu. Dzięki wsparciu osób posiadających tak różne obszary zainteresowań prawnych i biznesowych jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom usługi prawne uwzględniające znacznie szersze spektrum regulacji prawnych, aniżeli ma to miejsce przy bardzo wąskich specjalizacjach. W razie zaistnienia takiej potrzeby, nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie prawne obejmujące przekrój nawet kilkunastu dziedzin prawno-biznesowych.

Krzysztof Kurzeja

radca prawny

Studia prawnicze oraz aplikację radcowską ukończył w Warszawie. Współpracował z uznanymi na rynku kancelariami oraz międzynarodowymi instytucjami. Specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, handlowego oraz w postępowaniu cywilnym. Brał udział w procesach przekształceń dużych spółek handlowych, obsługiwał renomowane instytucje finansowe, swoją wiedzą wspierał liczne wspólnoty mieszkaniowe w dochodzeniu roszczeń w stosunku do deweloperów. Zdobyte doświadczenie prawne łączy z dynamiką działania oraz kreatywnością w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań. Zwolennik mediacji i arbitrażu. Z natury optymista. Miłośnik piłki nożnej, wędkarstwa karpiowego, snowboardu, windsurfingu i żeglarstwa.

Marta Koptiakow

radca prawny

Ukończyła wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach. Od lat współpracuje z kancelariami prawniczymi obsługującymi największe podmioty gospodarcze w Polsce. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie upadłościowym, prawie zamówień publicznych oraz prawie pracy. Prowadziła zajęcia z publicznego prawa gospodarczego na kierunku Prawo w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Biegle posługuje się językiem angielskim. Ma duszę sportowca, łatwo się nie poddaje i zawsze walczy do końca. Książki czyta w ogromnych ilościach – te zawodowe, jak również te dla przyjemności.

dr inż. arch. Małgorzata Brych - Barwicka

specjalista ds. architektury i prawa budowlanego

Ukończone studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obiektów biurowych i mieszkalnych. Doświadczony specjalista w zakresie prawa budowlanego oraz procesu inwestycyjnego.

Grzegorz Zaręba

specjalista ds. zamówień publicznych

Od 10 lat zajmuje się zamówieniami publicznymi. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń, dotyczących prawa zamówień publicznych. Doświadczenie praktyczne zdobywał pracując m. in. w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” oraz Instytucie Żywności i Żywienia. Od wielu lat związany z praktycznym stosowaniem ustawy o zamówieniach publicznych. Wielokrotnie doradzał Klientom kancelarii podczas ubiegania się o uzyskanie zamówienia, jednocześnie oferując kompleksową pomoc w przypadku konieczności ewentualnego zaskarżania czynności zamawiającego.

Maciej Zinkowski

specjalista ds. szkód komunikacyjnych i rzeczoznawstwa samochodowego

Od lat związany i realizujący działania w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, rzeczoznawstwa samochodowego. Na co dzień wspiera Kancelarię i naszych Klientów w sprawach związanych z wypadkami komunikacyjnymi, szkodami na pojazdach, odszkodowaniami, zwrotem kosztów pojazdu zastępczego itp. Niezastąpiony specjalista przy sprawach przeciwko ubezpieczycielom.

ZESPÓŁ KANCELARII BRAŁ UDZIAŁ W ŚWIADCZENIU POMOCY PRAWNEJ NA RZECZ TAKICH PODMIOTÓW JAK:

Info-One, Lasy Państwowe, Konsbud-Audio, Biapol, Homelovers, Mona Lisa Klinika Estetyczna, Elmed, Reja, San-Bud, Prochem Serwis, Buka Architekci, Tandem, Agencja Rozwoju Gdyni, Blue Wash, Advir, Confex Product, Countable, CAMA, Hola Design, Compek, Stylhen, Kadex Transport, Topcan Wydruki Wielkoformatowe, Display Plus, Kazzak, Klaresa, Kopalnia Granitu Kamienna Góra, Blue Ocean, Trans Media Distribution, Mikado, Centrum Napraw Samochodowych Skłodowski, Quart-Log, Zdrofit, Rapid Express, Spółdzielnia Inwalidów Elektra, Ertle-Bud, Centrum Mikropigmentacji.

Alt Text!

 

Głównym obszarem terytorialnym naszej działalności są województwa: Mazowieckie (w szczególności dzielnice: Ursynów, Mokotów i Wilanów) oraz Świętokrzyskie (Kielce oraz sąsiednie miejscowości). Współpracujemy jednak z prawnikami z całej Polski, co zapewnia niemalże nieograniczone terytorialnie możliwości pomocy prawnej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług.

radca prawny

Alt Text!