^
Logo

O nas

Celem działań zespołu Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowej pomocy prawnej.

Zapobiegamy powstawaniu problemów, a te już powstałe rozwiązujemy rzetelnie, szybko i skutecznie. W Kancelarii łączymy bogate doświadczenie z dynamiką, elastycznością oraz indywidualnym podejściem do każdej ze spraw.

 

Nasza wiedza, zebrana w trakcie kilkuletniej praktyki oraz współpracy ze znanymi na rynku warszawskim i ogólnopolskim przedsiębiorstwami, spółkami i instytucjami finansowymi, połączona z przystępnymi warunkami współpracy, stanowić może dla Państwa doskonały wybór w zakresie usług pomocy prawnej.

 

NASZĄ PRACĘ OPIERAMY NA NASTĘPUJĄCYCH ZASADACH:

Alt Text!

1. RZETELOŚĆ NASZEGO DZIAŁANIA

Do każdego problemu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Nasze relacje z Klientami budujemy w oparciu o najwyższe standardy jakościowe świadczonych przez nas usług, nie uznajemy w tym zakresie kompromisów. Nasi Klienci otrzymują rzetelną i merytoryczną pomoc.

Alt Text!

2. INDYWIDUALNOŚĆ NASZYCH KLIENTÓW

Nie ma dwóch takich samych spraw. Do każdego z naszych Klientów, bez względu na to czy jest to duża korporacja czy pojedyncza osoba, podchodzimy w sposób indywidualny. Sugerowane przez nas rozwiązania uwzględniają specyfikę każdego z problemów, zawsze są dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Alt Text!

3. SZYBKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG

Czas to pieniądz. Zdajemy sobie sprawę, iż dzisiejszy rynek oraz otaczająca nas rzeczywistość wymusza szybkie działanie. Potrafimy temu sprostać.

Zespół Kancelarii brał udział w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz takich podmiotów jak:

Info-One, Lasy Państwowe, Konsbud-Audio, Biapol, Homelovers, Mona Lisa Klinika Estetyczna, Elmed, Reja, San-Bud, Prochem Serwis, Buka Architekci, Tandem, Agencja Rozwoju Gdyni, Blue Wash, Advir, Confex Product, Countable, CAMA, Hola Design, Compek, Stylhen, Kadex Transport, Topcan Wydruki Wielkoformatowe, Gmina Miasto Marki, Display Plus, Kazzak, Klaresa, Kopalnia Granitu Kamienna Góra, Blue Ocean, Trans Media Distribution, Mikado, Centrum Napraw Samochodowych Skłodowski, Quart-Log, Zdrofit, Rapid Express, Spółdzielnia Inwalidów Elektra, Benefit Systems, Ertle-Bud, Centrum Mikropigmentacji, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.

Alt Text!

 

 

Głównym obszarem terytorialnym naszej działalności są województwa: Mazowieckie (w szczególności dzielnice: Ursynów, Mokotów i Wilanów) oraz Świętokrzyskie (Kielce oraz sąsiednie miejscowości). Współpracujemy jednak z prawnikami z całej Polski, co zapewnia niemalże nieograniczone terytorialnie możliwości pomocy prawnej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług.

radca prawny

Alt Text!